Evenia.PL

Strona główna · biznes

Planer postów

Planer Postów to aplikacja, która umożliwia automatyczne, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem publikowanie postów na Facebooku oraz zarządzanie kontami w tym samym czasie z jednego miejsca. Planer Postów pomaga zaoszczędzić czas na zarządzaniu wieloma kontami Facebook-a. Już nie musisz tracić czasu na przełączanie się między kontem prywatnym a stroną firmową czy innymi stronami, na (co tu mówić) wolno działającym facebook-u.

Czytaj dalej 14 cze 2019 23:18:45

Ankiety online

Potrzebujesz czegoś więcej niż prostego formularza opinii?
Chcesz szybko zbudować wielowątkową ankietę?
Nie interesują Cię tylko odpowiedzi tak lub nie lecz pełniejsze informacje?
Chcesz mieć dostęp do wyników poszczególnych ankiet
Chcesz zapewnić ankieterom anonimowość
Potrzebujesz przeprowadzać cyklicznie badania ankietowe?

Czytaj dalej 20 kwi 2018 13:06:29

Opinia BIZNES

Opinia BIZNES jest bardziej zaawansowanym narzędziem niż Opinia FREE!
Przede wszystkim zwiększone zostały ograniczenia ilościowe przypadające na 1 konto do 7 jednoczesnych formularzy opinii. W wersji Biznes udostępniamy intuicyjny skrypt do instalacji na własnej stronie www, pozwalający na prezentację wyników poza serwisem evenia.pl.

Czytaj dalej 24 paź 2016 14:44:56

ostatnie wydarzenia
Co nowego ....
 • Planer postów
 • Generator haseł
 • Ankiety online
 • Akcja informacyjna UM Łowicz

  19.03 Akcja informacyjna UM w Łowiczu skierowana do lokalnego biznesu w związku z funduszami UE.
  }
  Zgodnie z art.13 ust.1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn.27.04.2016r (RODO) informuję, że Administratorem danych osobowych jest AUX Adam Konczewski z siedzibą w Łowiczu, (dalej "AUX"), który udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu (dalej „Usługa”). Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora.
  Więcej informacji:
  Polityka prywatności
  pełna treść Klauzuli Informacyjnej