Evenia.PL

Strona główna · biznes · Planer postów

Planer postów

Planer Postów to aplikacja, która umożliwia automatyczne, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem publikowanie postów na Facebooku oraz zarządzanie kontami w tym samym czasie z jednego miejsca. Planer Postów pomaga zaoszczędzić czas na zarządzaniu wieloma kontami Facebook-a. Już nie musisz tracić czasu na przełączanie się między kontem prywatnym a stroną firmową czy innymi stronami, na (co tu mówić) wolno działającym facebook-u.
Jest to dość proste rozwiązanie, które sprawdza się w firmach dysponujących niewielkim budżetem na promocję i reklamę.
Planer Postów to również wygoda. Z jednego miejsca wysyłasz posty na różne strony, również prywatne. Zaplanowany post możesz zmienić: zarówno datę jak i treść. Podobnie jak na FB możesz zamieszczać posty tekstowe, posty z linkiem, z grafiką, filmami. Każdy tak wysłany post jest tak samo widoczny na FB jak dotychczas. I podobnie można go zmienić czy nawet usunąć.
Korzystanie z usługi w wersji podstawowej jest bezpłatne.

14 cze 2019 23:18:45

ostatnie wydarzenia
Co nowego ....
 • Planer postów
 • Generator haseł
 • Ankiety online
 • Akcja informacyjna UM Łowicz

  19.03 Akcja informacyjna UM w Łowiczu skierowana do lokalnego biznesu w związku z funduszami UE.
  }
  Zgodnie z art.13 ust.1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn.27.04.2016r (RODO) informuję, że Administratorem danych osobowych jest AUX Adam Konczewski z siedzibą w Łowiczu, (dalej "AUX"), który udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu (dalej „Usługa”). Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora.
  Więcej informacji:
  Polityka prywatności
  pełna treść Klauzuli Informacyjnej